logotype
23 -July -2019 - 17:19

JBR

Dění aktuál (2)

Ahoj všichni.

Máme tu druhou polovinu roku a s ní i další akce z kategorie endura.Červenec bude ve znamení klasiky AČR v ŠUmperku-tento víkend.O tom,že to bude kvalitně připravená soutěž nikdo nepochybuje/a CAMS udělal asi velkou chybu,že se nejede pod ním/.Rodina Coufalovic si dá jako vždy záležet a pořadatelsky i traťově kvalitní enduro je zaručené , následovat bude nově sprint Mšeno 2.-4.8.-necháme se překvapit.Poté se přesuneme na závodiště do Benešova-10. a 11.8.,kde Víťa Kuklík pořádá sprint pod CAMSem.tam bude také na co koukat a kvalita zaručená.Následovat budou klasika Plasy 24-25.8. s tratí na Evropské urovni a vším co má být-nové úseky a generálka na ME příští rok.Takže na červenec a srpenec máme o podívanou postaráno a září bude také ve znamení závodů.Největším svátkem bude samo MS v enduru v Uhl.Janovicích14.-15.9..No a tu už se budeme připravovat na Zschopau 12.10. kde nás budou letos reprezentovat kromě našich jezdců i 3 Italští ,,drago" a také budou finišovat přípravy na náš závěrečný závod sezony ve Strážovicích,který bude buď 26.10. nebo 9.11.2019.

Takže asi tak. Léto je plné práce a tak ani nestíhám psát o naší činnosti.Někteří jezdci se věnují spíše stavebním pracem a tak naše úspěchy zachraňují kamarádi z Itálie a Jan Vašta,který pravidelně boduje v MČR a v jednotlivých cupech-v poháru Oty Kotrby byl v Jiníně na prvním místě a Jan Kuncendorfer,který v JIníně bojoval spíše s virozou než s tratí .

Nově také zprovozňujeme treninkovou trať ve Strážovicích a zároveň ji připravujeme na poslední závod sezony-zatím je v plánu test ,,Na Transgáči " /příští týden opět nastoupí mechanizace/ a trať dle možností .Upoutávka a přihlašování bude spuštěno již v září.

Závod legend

V rámci podzimního závodu je plánován závod legend.Uvidíme jak to vše dopadne,ale na startu by se měli objevit jezdci staršího data výroby.

S pozdravem HOnza Benda

Kontrolní závod

https://www.youtube.com/watch?v=MgyqQrnwh-U&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2wdzXi23wPHs1aF6lGbYZOFlY44rP0l9wHs0MDeZMUVVm7GoOfs-

Sraz PITBIKE se ruší

Ahoj kamarádi.

Sobotní sraz PITBIKE ve Strážovicích u Pačejova se ruší pro nezájem.Je možné areál navštívit a povozit se na nově upravené trati a tak si užít víkend.,ale organizovaný trenink nebude.

S pozdravem Honza Benda

2019  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich