logotype
22 -May -2019 - 14:36

JBR

Změna termínu PITBIKE

Vzhledem ke konání závodů pitbike v termínu  8.6.2019 SE SETKÁNÍ VE STRÁŽOVICÍCH PŘESOUVÁ NA 15.6.2019.

Vše ostatní zůstává.

Zdravím Honza Benda

Setkání PITBIKE Strážovice 2019

Po delší odmlce jsem se rozhodl o znovuoživení motocyklů PITBIKE.Pořádáme tedy sraz těchto strojů  a jejich jezdců ve Strážovicích u Pačejova a to 8.6.2019.

Sraz zájemců  a registrace v 9.00 v areálu ,,Na transgáči" ve Strážovicích u Pačejova.

Náplň dne se teprve sestavuje.Je v plánu krátká instruktáž ,volný trenink ,organizovaný trenink-popř krátká soutěž,opekání vlastních uzenin,volná zábava,výměna strojů,uzenin apod..

Vše bude záležet na počasí a počtu účastníků.

Je možné se zúčastnit i na motocyklech YUKI,DT,MTX a pod. moto 125 cm3

Předběžné nezávazné přihlášky a dotazy na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MČR endurosprint Jinín 2019

O tomto víkendu se jel v Jihočeském JIníně první závod sezony v endurosprintu .Velmi přepracovaný areál Jaroslavem Kalným se opravdu mohl pyšnit upraveným stavem a připravenou tratí.Tento závod se nejede jako sprinty JBR,ale jsou nataženy dvě vložky hned vedle sebe a jezdci tak čekají v depu na svůj čas do dalšího kola a jezdí jen po testech/bez přejezdu/.Z našich se zúčastnili pouze Jan Vašta  a Jan Kuncendorfer.Oba jezdci tak zachraňovali čet našeho týmu a dopadlo to velmi dobře.

V kategorii přeboru ,,C" se umístil Jan Kuncendorfer v sobotu na třetím místě a v neděli dokonce na místě nejvyšším.

Jan Vašta v plné konkurenci MČR E2 sobota i neděle 5.místo a celkově lehce nad 10. místem absolutně,což je vynikající.

Hezký dojem mi pokazil stav urovně výchovy jezdců.Přijede na technickou přejímku total hobík/cucák 20 let/ s motocyklem obaleným bahnem a když jsem prosazoval aby si ji šel alespoň umýt od mycího boxu za roh,začal hulákat na technického komisaře a jak to dopadlo-byl převzat.Mě bylo následně řečeno-neřešte to  a nechte to na tech.komisaři.Nazdar.

Tohle je úroveň MČR pod AČR.Raději budu chodit do lesa na houby.Jinak jsem pomáhal panu Kalnému a trať jsem nestavěl já-není to moje zásluha,jak se mnozí domnívají.Jen jsem se snažil dělat svou práci pomocníka.

Zdravím HOnza Benda

Trať na Transgáči je k dispozici

Zdraví všechny příznivce endura.

Po nejnutnějším úklidu po jarním závodu je trať na Transgáči opět připravena  k trénování.Parkování přímo u tratě a nebo na louce  jak bylo depo na jaře.Zatím proběhl jen úklid a ne úprava tratě,takže příspěvek na úpravu tratě ve výši 50,- se zatím nepožaduje.Prosím používat zavřený enduro výfuk a trenovat pouze mezi 10. a 17. hodinou.

Zdraví Honza Benda

2019  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich